Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelník na svatbu

Chcete aby Vaše svatba byla jedinečná a plná zábavy? Kouzelník Ondřej Sládek se na Vaši svatbě postará o super zábavu a všichni svatebčané se budou královsky bavit. Vaše svatba bude mít o zábavu postaráno a bude ve správných rukou. Kouzelník na Vaši svatbu je pro Vás ta nejlepší volba.

Svatební kouzelník Ondřej Sládek

Přemýšlíte jak zabavit hosty na svatební hostině nebo v době focení? Svatební kouzelník Ondřej Sládek se specializuje na svatební  programy a garantuje Vám osvědčený a zábavný kouzelnický program, který je vhodný pro všechny věkové kategorie.Svatební zábavný program začíná hlavním kouzelnickým vystoupením v délce 20-30 minut, který je  plný vizuelních kouzel a efektů, které jste také mohli vidět v soutěži Česko Slovensko má talent. Součástí vystoupení je také létající stolek s účastí nevěsty a střílení karet mezi hosty.

Po skončení hlavního programu probíhá  60-90 minutová interaktivní a zábavná mikromagie. Kouzelník Ondřej Sládek obejde všechny svatební hosty a přímo před zraky jim předvádí neuvěřitelné kouzla a iluze. Po skončení mikromagie je pro děti připravené  modelování balónků.Magická svatba s kouzelníkem

Máte zájem o kouzelnické vystoupení na Vaši svatbu? Svěřte svůj svatební program do rukou  mistra České republiky v moderní magii a uvidíte, že Vaše svatba bude nezapomenutelná.

Bavte se na své svatbě a vše ostatní nechte jen na nás. Nechte si zdarma zaslat nezávaznou nabídku. Zavolejte na číslo +420 737 436 865 nebo napište Vaše požadavky pomoci formuláře níže a společně ustavíme Váš magický svatební program.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865