Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelník pro děti a modelování balónků

Děti v předškolním či školním věku se mohou těšit na mnoho kouzel které rozzáří jejich oči a navodí radost.  Kouzelnické vystoupení pro děti se odehrává moderní a zábavnou formou tak, aby udrželo neustálou pozornost nejenom dětských, ale i dospělých diváků.Po domluvě je možné modelování balónků, kdy dětem rozdávám vytvarované balónky. Z balónku lze vymodelovat zvířata a jiné předměty všeho druhu. Při kouzelnickém vystoupení pro děti si každé dítě vytvarovaný balónek odnese jako suvenýr domů. Po domluvě je také možné  zavírat děti do obrovských bublin.Kouzelnický workshop pro děti

Po domluvě je možný kouzelnický workshop, při kterém se děti naučí  mnoho jednoduchých a efektních kouzel (létající kouzelnická hůlka, kouzelná láhev, zmizení a  objevení mince, jednoduché triky s gumičkami, kouzla s  provazy a šátky atd..).

Kouzelnický workshop standardně probíhá po skupinkách několika dětí, které se v průběhu  akce střídají. Workshop je vhodný jako doplněk ke kouzelnickému vystoupení a je často využívaný na  dětských akcích, kde probíhají soutěže a dílničky.Kouzelník pro děti a modelování balónků

Modelování balónků pro děti je možné předvádět ve dvou variantách. A to modelování a rozdávání balónků dětem na pódiu podkreslené hudbou a nebo modelování balónků přímo mezi dětmi, kdy děti obklopí kouzelníka a on jim modeluje balónky podle jejich přání.

Délka kouzelnického vystoupení pro děti: 10-40 minut. Nebo dle dohody.
Délka modelování balónků: 10-120 minut.
Délka kouzelnického workshopu: 10-120 minut.

Program lze předvádět v jakémkoli prostoru a bez jakýchkoli úprav tohoto prostoru. Působnost po celé ČR a SR.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865