Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelník pro děti a modelování balónků

Děti se mohou těšit na mnoho kouzel které rozzáří jejich oči a navodí radost.  Kouzelnické vystoupení pro děti se odehrává moderní a zábavnou formou tak, aby udrželo neustálou pozornost nejenom dětských, ale i dospělých diváků. Po domluvě je také možné  zavírat děti do obrovských bublin.

 

 

Součástí kouzelnického vystoupení pro děti je také modelování balónků, kdy dětem rozdáváme modelované balónky. Z balónku lze vymodelovat zvířata a jiné předměty všeho druhu. Při kouzelnickém vystoupení pro děti si každé dítě vytvarovaný balónek odnese jako suvenýr domů.

 

 

Kouzelnický workshop pro děti

Kouzelnický workshop pro děti, při kterém se děti naučí  mnoho jednoduchých a efektních kouzel. Kouzelnický workshop standardně probíhá po skupinkách několika dětí, které se v průběhu  akce střídají. Workshop je vhodný jako doplněk ke kouzelnickému vystoupení a je často využívaný na dětských akcích, kde probíhají soutěže a dílničky.

 


Kouzelník pro děti a modelování balónků na Vaši akci

V případě zájmu o vystoupení na Vaši akci, zašlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. +420 737 436 865

Kouzelník pro děti:
20-40 minut. Nebo dle dohody.
Modelování balónků a workshop: 60-180 minut. Nebo dle dohody.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865