Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelník na firemní akci

Sháníte profesionálního kouzelníka, která Vám předvede moderní kouzelnické vystoupení na Vaši firemní akci? Pak jste správně na našich stránkách. Firemní akce s kouzelníkem Ondřej Sládek je  pro Vás ta nejlepší volba. Je mnoho významných klientů, které jsem  v průběhu několika let mohl na firemních akcích pobavit.Profesionální kouzelník na firemní akci

Ideální kouzelnické vystoupení na firemní akci nebo firemním večírku je zábavná mikromagie, při která se budou Vaší hosté nebo zaměstnanci interaktivně a zábavnou formou zapojovat do kouzel.

Před začátkem mikromagie je ideální hlavní vystoupení, kterým se kouzelník hostům představí a následně probíhá 60-90 minutová interaktivní a zábavná mikromagie. Ideální délka mikromagie na firemní akci se určuje podle počtu hostů.

Mikromagií mezi hosty také doporučujeme kombinovat s karetními skořápkami nebo zábavným mobilním casinem.

Kouzelník na Vaši firemní akci

V případě zájmu o objednání profesionálního kouzelnického vystoupení nebo  mikromagie na Vaši firemní akci, zašlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865