Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelnické vystoupení na hudbu

Kouzelník Ondřej Sládek má v nabídce originální kouzelnické vystoupení, kterou po celé České republice předvádí více než 10 let. Kouzelnické vystoupení je provázena za doprovodu moderní hudby, kouzla jsou nadčasové a umocněné zvukovými efekty.

 

 

Moderní kouzelnické vystoupení mistra ČR

Nejedná se o kouzelnické vystoupení, při kterém kouzelník vytahuje péřové kytky z fraku a objevuje králíky v klobouku. Při kouzelnické vystoupení se objeví celá škála efektních a nových iluzí. Vystoupení je sestavené tak, aby jej mohli sledovat diváci všech generací.

 

Máte zájem o kouzelnické vystoupení? Kontaktujte nás

Pokud se chcete o kouzelnickém vystoupení dozvědět více informací nebo si chcete vystoupení objednat,  tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: + 420 737 436 865 nebo nám pošlete nezávaznou poptávku prostřednictvím formuláře níže nebo v záložce kontakt.

Délka programu: 10-30 minut. Nebo dle dohody. Působnost po celém České republice a Slovensku.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865