Kouzelník

Jsem rád, že se můžeme setkat prostřednictvím těchto internetových stránek a doufám, že zde naleznete informace, které hledáte a těším se, že se s Vámi budu moci přivítat i na některých z mých vystoupení.

Kouzelník pro děti a modelování balónků

Děti v předškolním či školním věku se mohou těšit na mnoho kouzel které rozzáří jejich oči a navodí radost.  Kouzelnické vystoupení pro děti se odehrává moderní formou tak, aby udrželo neustálou pozornost nejenom dětských, ale i dospělých diváků. Po domluvě je možné modelování balónků, kdy dětem rozdávám vytvarované balónky.

Kouzelnický workshop pro děti

Po domluvě je možný kouzelnický workshop, při kterém se děti naučí  mnoho jednoduchých a efektních kouzel (létající kouzelnická hůlka, kouzelná láhev, zmizení a  objevení mince, jednoduché triky s gumičkami, kouzla s  provazy a šátky atd..).

Kouzelnický workshop standardně probíhá po skupinkách několika dětí, které se v průběhu  akce střídají. Workshop je vhodný jako doplněk ke kouzelnickému vystoupení a je často využívaný na  dětských akcích, kde probíhají soutěže a dílničky.Kouzelník pro děti a modelování balónků

Modelování balónků pro děti je možné předvádět ve dvou variantách. A to modelování a rozdávání balónků dětem na pódiu podkreslené hudbou a nebo modelování balónků přímo mezi dětmi, kdy děti obklopí kouzelníka a on jim modeluje balónky podle jejich přání.

Z balónku lze vymodelovat zvířata a jiné předměty všeho druhu. Při kouzelnickém vystoupení pro děti si každé dítě vytvarovaný balónek odnese jako suvenýr domů.

Délka kouzelnického vystoupení pro děti: 10-40 minut. Nebo dle dohody.
Délka modelování balónků: 10-120 minut.
Délka kouzelnického workshopu: 10-120 minut.

Program lze předvádět v jakémkoli prostoru a bez jakýchkoli úprav tohoto prostoru. Působnost po celé ČR a SR.

 

Cena vystoupení

Chcete si tento program objednat nebo se dozvědět cenu za vystoupení?

Připravíme cenovou nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail. Stačí vyplnit Vaši e-mailovou adresu, místo konání a obsah zprávy. Vše nám ihned dorazí na e-mail a odpověď včetně cenové nabídky můžete očekávat obvykle do pár hodin.

* Takto označené položky jsou povinné a je nutno je vyplnit.

 

 

 

Kouzelník Ondřej Sládek

Prohlédněte si mé kouzelnické vystoupení a přesvědčte se o mých kvalitách.

Zobrazit všechna videa

Máte dotaz?

(+420) 737 436 865